Голям прогрес показаха и 15 годишните ватерполисти на АРЕНА БУРГАС на турнира във Варна

КВТ „Арена Бургас“ продължава възходящото си развитие в сезон 2021 на ДП по водна топка

След триумфа на най-малките състезатели на клуба, момчетата на Светозар Владков  заеха 3 място  на провелата се  квалификация от Държавното първенство на БФВТ за У15 състояло се  от 12 до 14.03.2021г.

На комплекс Приморски във Варна, момчетата  на най-младият клуб по водна топка в страната, премериха сили с утвърдените отбори в група „Б „- Черно море, Славия, Аква Спорт и Черноморец. Извоюваха две победи от четири мача, надигравайки убедително утвърдените отбори на Аква спорт и Славия, съответно с 14:3 и 13:8 и загуби от шампиона „Черно Море 1956“ и вицешампиона Черноморец  Бс.

Постигнатото класиране в най-масовите шампионати – по отношение на участващи отбори от тазгодишния сезон на първенството, е поредно доказателство за отличната работа на треньорите Светозар Владков, Сергей Караджов. Възпитаниците на клуба дадоха заявка за бъдещи постижения с отборна игра и добра техника.

Отбора бе в състав – Виктор  Малчев,  Велиян  Комитов, Димитър  Пелаев, Донимир  Иванов, Мартин  Иванов, Росен Стефанов, Светослав  Танчев, Христо  Динев, Борис  Радев, Зарко  Владков, Симеон  Ненков, Георги  Тодоров, Калоян  Димов.